OCHRONA

Ochrona realizowana przez naszą firmę to działania obejmujące planowanie, rozpoznanie, strategię i taktykę w oparciu o najnowocześniejszy, odpowiednio dobrany sprzęt techniczny oraz zespół ekspertów i doskonale wyszkolonych agentów z ogromnym doświadczeniem praktycznym.
Nasz zespół sprawdził się zarówno w warunkach wymagających kultury i dyskrecji, jak i warunkach permanentnego, ciągłego zagrożenia bezpieczeństwa zdrowia i życia oraz pola walki. Nasi agenci przede wszystkim starają się nie dopuścić do powstania zagrożenia a w przypadku jego zaistnienia, do natychmiastowej i dopasowanej do sytuacji jego wyeliminowania. Dodatkowo agenci poza ponadprzeciętnymi umiejętnościami z zakresu ochrony i obrony są ratownikami medycznymi i aktywnymi trenerami i szkoleniowcami służb specjalnych.

Realizujemy zadania w obszarach:
– ochrony osób, czyli działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej, w tym prawa do intymności
oraz
– ochrony mienia, czyli działań zapobiegających przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu, a także przeciwdziałające powstawaniu szkody wynikającej z tych zdarzeń oraz niedopuszczające do wstępu osób nieuprawnionych na teren, obszar chroniony.

Inteligentna, ponadprzeciętna ochrona z klasą to wyjątek, który dla nas jest regułą.

Dyskretnie. Bezpiecznie. Skutecznie

Ochrona - Ochrona osobista III.01

Ochrona osobista

Ochrona - Ochrona mienia III.02

Ochrona mienia

Ochrona - Ochrona firmy III.03

Ochrona firmy

Ochrona - Ochrona VIP III.04

Ochrona VIP

Ochrona - Ochrona imprez III.05

Ochrona imprez

Ochrona - Ochrona eventów III.06

Ochrona eventów

Ochrona - Konwoje III.07

Konwoje

Ochrona - Bezpieczny transport III.08

Bezpieczny transport

Umów się na bezpłatną konsultację