Oferta indywidualna skierowana jest do osób fizycznych, rodzin i związków partnerskich.
W jej zakresie oferujemy pełne spektrum produktów i usług związanych głównie z detektywistyką, zabezpieczeniem i ochroną.
Zarówno zakres oferty, jak i dobór technik, narzędzi i innych zasobów zostały tak skomponowane, aby uzyskać maksimum efektów i skuteczności działania przy zachowaniu racjonalnych kosztów tych usług

Dyskretnie. Bezpiecznie. Skutecznie.

Detektywistyka w obecnej chwili kiedy zachodzą liczne przemiany w społeczeństwie zdobywa coraz większą popularność.
Termin „detektyw” pochodzi od łac. detego co oznacza „odkryć, wykryć, wyjawić”. Detektyw to potocznie osoba prowadząca śledztwo metodami niejawnymi, która posiada licencję na taką działalność.

Agencja Detektywistyczna Pozaroszczyk to zespół doświadczonych specjalistów w obszarach: kryminalistyki, prewencji, wywiadu, prawa, procedur bezpieczeństwa, dochodzeniowo-śledczych oraz operacji specjalnych, którzy posiadają ogromną wiedzę i praktykę w zakresie zdobywania informacji o osobach i podmiotach gospodarczych.
Doświadczenia pracy w różnych służbach daje gwarancję szerokiej gamy kontaktów i skuteczności w działaniu.

Dyskretnie. Bezpiecznie. Skutecznie

Detektyw - Zdrady małżeńskie i partnerskie I.1.01

Zdrady małżeńskie / partnerskie

Detektyw - Wywiad przedmałżeński I.1.02

Wywiad przedmałżeński

Detektyw - Obserwacja I.1.03

Obserwacja

Detektyw - Kontr obserwacja I.1.04

Kontr obserwacja

Detektyw - Sprawdzanie lojalności I.1.07

Sprawdzanie lojalności

Detektyw - Wywiad personalny I.1.08

Wywiad personalny

Detektyw - Poszukiwanie osób I.1.10

Poszukiwanie osób

Detektyw - Poszukiwanie mienia I.1.11

Poszukiwanie mienia

Detektyw - Ustalanie majątku I.1.12

Ustalanie majątku

Detektyw - Sprawy rodzinne I.1.13

Sprawy rodzinne

Detektyw - Kontrola niani I.1.14

Kontrola niani

Detektyw - Porwania rodzicielskie I.1.15

Porwania rodzicielskie

Detektyw - Zbieranie dowodów I.1.17

Zbieranie dowodów

Detektyw - Wykrywanie podsłuchu I.1.09

Wykrywanie podsłuchu

Właściwe zabezpieczenie w dzisiejszych czasach staje się absolutną koniecznością. Niezależnie od tego, czy dotyczy to firmy, czy domu, pojazdów, mienia i osób. Najlepszą z możliwych metod jest prewencja, która często dodatkowo łączyć może w jeden system zabezpieczenia z różnych dziedzin, dając niejaki bonus zapobiegliwym. Systemy monitoringu chronić nas mogą jednocześnie przed wieloma zagrożeniami – zarówno tymi losowymi, nieprzewidywalnymi, jak i wrogimi – zamierzonymi i skierowanymi przeciwko nam. Zabezpieczenie przeciwpożarowe, detektory gazu, mierniki temperatury, kamery podczerwieni, systemy antywłamaniowe itp, zadziałają we właściwy sposób tylko wtedy, gdy zostaną prawidłowo dobrane i zaprojektowane w ramach zintegrowanego systemu. Właściwi ludzie, uzupełniający system zabezpieczeń swoimi doświadczeniami i przewidujący możliwe zdarzenia to gwarancja pełnego spokoju.

Dyskretnie. Bezpiecznie. Skutecznie

Zabezpieczenia - Dom II.01

Dom i mieszkanie

Zabezpieczenia - Pojazdy II.03

Pojazdy

Zabezpieczenia - Rzeczy wartościowe II.04

Rzeczy wartościowe

Zabezpieczenia - Komputer II.05

Komputer

Zabezpieczenia - Tablet i telefon II.06

Telefon i tablet

Ochrona realizowana przez naszą firmę to działania obejmujące planowanie, rozpoznanie, strategię i taktykę w oparciu o najnowocześniejszy, odpowiednio dobrany sprzęt techniczny oraz zespół ekspertów i doskonale wyszkolonych agentów z ogromnym doświadczeniem praktycznym.
Nasz zespół sprawdził się zarówno w warunkach wymagających kultury i dyskrecji, jak i warunkach permanentnego, ciągłego zagrożenia bezpieczeństwa zdrowia i życia oraz pola walki. Nasi agenci przede wszystkim starają się nie dopuścić do powstania zagrożenia a w przypadku jego zaistnienia, do natychmiastowej i dopasowanej do sytuacji jego wyeliminowania. Dodatkowo agenci poza ponadprzeciętnymi umiejętnościami z zakresu ochrony i obrony są ratownikami medycznymi i aktywnymi trenerami i szkoleniowcami służb specjalnych.

Realizujemy zadania w obszarach:
– ochrony osób, czyli działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej, w tym prawa do intymności
oraz
– ochrony mienia, czyli działań zapobiegających przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu, a także przeciwdziałające powstawaniu szkody wynikającej z tych zdarzeń oraz niedopuszczające do wstępu osób nieuprawnionych na teren, obszar chroniony.

Inteligentna, ponadprzeciętna ochrona z klasą to wyjątek, który dla nas jest regułą.

Dyskretnie. Bezpiecznie. Skutecznie.

Szkolenia - Ochrona osobista IV.01

Ochrona osobista

Ochrona - Ochrona mienia III.02

Ochrona mienia

Ochrona - Ochrona VIP III.04

Ochrona VIP

Ochrona - Ochrona imprez III.05

Ochrona imprez

Ochrona - Konwoje III.07

Konwoje

Ochrona - Bezpieczny transport III.08

Bezpieczny transport

Szkolenia realizowane przez naszą firmę kierujemy dla firm, organizacji i osób prywatnych, oczekujących dopasowania swoich oczekiwań do rozwiązań wywodzących się z obszaru najlepszych doświadczeń słynnej „szkoły polskiego wywiadu i kontrwywiadu”.

Nasz program szkoleniowy zbudowaliśmy na bazie doświadczeń i procedur wywodzących się z obszaru służb specjalnych dla ochrony i zabezpieczenia najważniejszych tajemnic oraz najbardziej wrażliwych obszarów z punktu widzenia strategicznych struktur państwowych i/lub gospodarczych.

Dzięki doświadczeniom opracowywanym, wdrażanym i realizowanym na najwyższym z możliwych poziomów, gwarantujemy wiedzę teoretyczną i praktyczną umożliwiającą wdrożenie i zastosowanie we własnym zakresie pełnego zabezpieczenia i ochrony mienia i osób na co dzień. Odkryjemy przed Tobą wiedzę, przybliżymy umiejętności i wskażemy narzędzia oraz sposoby zachowań i reakcji, które dadzą Ci przewagę nad większością nieświadomego otoczenia wokół Ciebie.

W zależności od zakresu Twoich oczekiwań przekazana wiedza teoretyczna oraz umiejętności praktyczne mogą być uzupełnieniem realizowanego wspólnie z nami projektu: wywiadowczego, zabezpieczenia, ochrony i/lub stworzenia we własnym zakresie rozwiązań z tego obszaru, adekwatnych do sytuacji i aktualnych potrzeb – zarówno prywatnych, jak i zawodowych.

Nasi trenerzy to między innymi: agenci służb specjalnych, szkoleniowcy służb specjalnych, wywiadowcy, mentaliści, cybernetycy społeczni, pr-owcy czyli zarówno osoby doświadczone w działaniach grupowych jak i indywidualnych.

Jeśli jesteś gotów przejść na kolejny poziom – to jest ten moment!

Dyskretnie. Bezpiecznie. Skutecznie.

Szkolenia - Ochrona osobista IV.01

Ochrona osobista

Szkolenia - Zabezpieczenie domu IV.02

Zabezpieczenie domu

Szkolenia - Zabezpieczenie firmy IV.03

Zabezpieczenie mienia

Szkolenia - Bezpieczeństwo w sieci IV.05

Bezpieczeństwo w sieci

Szkolenia - Bezpieczna podróż IV.06

Bezpieczna podróż

Szkolenia - Sytuacje niebezpieczne IV.07

Sytuacje niebezpieczne

Szkolenia - Ratownictwo IV.08

Ratownictwo

Szkolenia - Ochrona p-poż IV.09

Ochrona przeciw-pożarowa

Szkolenia - Detektywistyka IV.10

Detektywistyka

Umów się na bezpłatną konsultację