AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA POZAROSZCZYK

O nas

prywatny detektyw

O naszej agencji

Agencja detektywistyczna Piotr Pozaroszczyk to zespół wysoko wykwalifikowanych, licencjonowanych detektywów, którzy z pasją i zaangażowaniem prowadzą sprawy swoich klientów. Doświadczenie zdobyliśmy głównie poprzez wieloletnią pracę w służbach, w komórkach do walki z przestępczością, przeciw życiu i zdrowiu oraz mieniu, a także w postępowaniach opiekuńczo-wychowawczych. Dwadzieścia lat takiej praktyki sprawiło, że ta dziedzina kryminalistyki nie ma dla nas tajemnic. Skuteczność naszej pracy wynika również z zastosowania zaawansowanych technologii. Dzięki tym atutom przeprowadzamy profesjonalnie nawet najtrudniejsze dochodzenia. Dla każdej sprawy opracowujemy indywidualną strategię działania, aby jak najlepiej chronić interesy naszych klientów. Połączenie ogromnej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie gromadzenia dowodów rzeczowych oraz indywidualnego podejścia sprawia, że jesteśmy godni zaufania.

Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje porady eksperta w dziedzinie detektywistyki prosimy o kontakt. Przedstawimy Ci swój plan działania a potem udowodnimy jego skuteczność.

Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski, a w razie potrzeby również za granicą. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.

Agencja działa na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, dlatego możesz mieć pewność, że współpracujesz ze specjalistami.

ZEZWOLENIA I ŚWIADECTWA
Poza sporządzeniem sprawozdania detektyw występuje przed Sądem w Twojej sprawie. Współpracując z nami nie ryzykujesz, że nasze czynności zostaną podważone przez prawnika. Posiadamy wszelkie wymagane uprawnienia i świadectwa.

Zapraszam serdecznie do współpracy

PIOTR  POZAROSZCZYK