oznaki zdrady

Oznaki zdrady – Poradnik | Detektyw od zdrad

 

Zdrada małżeńska czy partnerska jest jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związków i rozwodów. To jeden z najtrudniejszych do przejścia kryzysów w związku. Niewierność partnera / partnerki nie zawsze jest łatwa do wykrycia, gdyż wiele osób potrafi ją ukrywać, nawet przez długi czas. Czasami jednak w związku zaczyna się dziać coś niepokojącego i zaczynamy dostrzegać oznaki zdrady, partnerzy zaczynają się od siebie oddalać, zmieniają się ich relacje a kiedy w grę wchodzi możliwa niewierność, zaczynamy nabierać podejrzeń czy nie pojawił się ktoś inny.

Czy nasze przeczucie jest wyimaginowane, czy partner naprawdę ma coś do ukrycia?

Wiadomo, że zdrada zawsze boli i mało kto jest w stanie zdradę wybaczyć, ale lepiej jest poznać prawdę, niż żyć w nieświadomości i zmagać się z domysłami.

Jeśli zdarzyło Ci się zauważyć dziwne zachowanie partnera / partnerki w codziennych sytuacjach musisz wiedzieć, że mogą one mieć swoje głębsze podłoże. Nie wpadaj jednak od razu w paranoję, nie zawsze musi to oznaczać zdradę, podstawą powinna być szczera rozmowa.
Jeśli mimo rozmowy argumenty nie przemówią do Ciebie, a intuicja podpowiada Ci, że coś jest w związku nie tak, musisz zwiększyć swoją czujność i przyjrzeć się dokładniej zachowaniu partnera.

Zachowania i symptomy zdrady, które mogą wskazywać, że partner nas zdradza:

1. Twój partner zmienił swój stosunek do Ciebie

Niepokój wzbudzić powinna zarówno oziębłość, jak również nadmierna troska.

Bliska Ci osoba przestała starać się o Wasz związek, nie interesuje się Tobą ani Twoimi sprawami, krytykuje Twoje zachowania i wygląd. Ponadto przestał mówić, że Cię kocha i że mu na Tobie zależy.

Niepokojącym może być również fakt, kiedy partner, zwłaszcza jeśli wcześniej tego nie robił, zaczyna obdarowywać Cię prezentami, prawi komplementy i ciągle mówi miłe rzeczy.

2. Przesadna dbałość o siebie

Nie ma niczego złego w tym, aby partner dbał o siebie, jeśli jednak wcześniej nie przykładał aż tak dużej wagi do swojego wyglądu, a teraz robi to aż przesadnie , to może być wyraźny sygnał, że chce podobać się komuś innemu. Co powinno Cię zaniepokoić: szczególna dbałość o higienę, używanie drogich perfum, zmiana fryzury, zapisanie się na siłownię, wymiana garderoby, a nawet zmiana wizerunku. Są to niepokojące objawy, które powinny wyostrzyć Twoją czujność.

3. Ukrywanie przed Tobą komórki, zmiana hasła do komputera

Jeśli do tej pory mogłaś swobodnie korzystać z komórki i komputera partnera a nagle się to zmieniło, może to być oznaką, że partner ma coś do ukrycia. Twój partner nigdzie nie rusza się bez swojego telefonu, regularnie czyści historię połączeń, kasuje SMS-y, podczas rozmów telefonicznych, wychodzi do innego pomieszczenia, nie dopuszcza Cię do swojego komputera, dłużej przesiaduje na facebooku, stara się, żeby nikt nie patrzył mu w ekran i nie dotykał jego telefonu, czyli wszystkimi możliwymi sposobami stara się ukryć to, co robił.

4. Unikanie fizycznej bliskości

Gdy twój partner nie chce już z tobą uprawiać seksu, masz poważne powody do obaw. Zdradzający bardzo rzadko sypiają z dwoma osobami równolegle. Unikanie zbliżeń może mieć wiele powodów, zarówno zdrowotnych jak i psychicznych, jednak niechęć bez żadnego racjonalnego uzasadnienia, zawsze powinna być niepokojącą oznakom zdrady, i w wielu przypadkach chodzi o to, że pojawił się ktoś inny.

5. Spędza coraz więcej czasu poza domem

Nieuzasadnione lub zbyt częste wyjazdy powinny zaniepokoić. Tak samo mniejsza ilość czasu dla partnera. Prowadzenie podwójnego życia obliguje do nieco innej organizacji czasu. Częstsze wychodzenie z domu, najczęściej pod pretekstem załatwienia spraw związanych z pracą, ciągłe spóźniania się, zapominanie o obietnicach, nagłe zmiany planów. Jeśli zauważysz takie zachowanie u swojego partnera, wiec, że coś tu nie gra i miej rękę na pulsie.

6. Zbytnia drażliwość, nerwowość i pobudzenie

Cechy te mogą być wywołany przez wiele czynników, niepowodzenie w pracy, problemy zdrowotne, jednak w związku o takich sprawach się rozmawia. Jeśli jednak partner zaczyna się dziwnie zachowywać, może to wskazywać na napięcie psychiczne, spowodowane obawą, że jego zdrada małązeńska / partnerska wyjdzie na jaw.

7. Konflikty i kłótnie

W każdym związku zdarzają się nieporozumienia i kłótnie, jednak partnerzy dążą do osiągnięcia porozumienia. W przypadku zdrady, zdradzający nie szuka rozwiązania konfliktu, a jedynie okazuje złość i agresję.

8. Niespodziewane wydatki

Zmiany w stanie konta, paragony z różnych miejsc, kawiarni, kwiaciarni, restauracji, niewyjaśnione wypłaty z bankomatów.
Jeśli nagle partner zaczyna zdecydowanie więcej wydawać, a nie są to Wasze wspólne wydatki, możesz mieć pewność, że coś się za tym kryje. W większości jest to niestety zdrada.

Jeśli masz przeczucia oraz podejrzewasz najgorsze, że Twój partner/ partnerka może Cię zdradzać szukaj oznak zdrady które mogą na to wskazywać i kieruj się instynktem. Pamiętaj jednak, że sama intuicja nie wystarczy. Potrzebne są również fakty i dowody zdrady małżeńskiej.
Co w takim razie zrobić, aby złapać go na gorącym uczynku i odkryć wszystkie jego kłamstwa?

A gdyby tak zlecić komuś zdobycie niepodważalnych dowodów zdrady?

W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne staje się zatrudnianie prywatnego detektywa, który podejmie się dyskretnej obserwacji i zbierze niezbite dowody na udowodnienie zdrady.

Zanim zarzucimy partnerowi czy partnerce zdradę, warto utwierdzić się w naszych podejrzeniach i wynająć specjalistę – detektyw od zdrad.
Agencja Detektywistyczna Pozaroszczyk od lat specjalizuje się w weryfikacji nielojalności małżeńskiej pod kątem możliwej zdrady małżeńskiej czy partnerskiej. Na zlecenie swoich klientów podejmuje się obserwacji, weryfikacji oraz dokumentacji fotograficznej, audio, video.

Jeśli masz podejrzenia, że w Twoim związku zaczyna się dziać źle i obawiasz się, że Twój partner / partnerka może Cię zdradzać, a nie wiesz jak to udowodnić zapraszamy do kontaktu

Detektyw od zdrad Pozaroszczyk

Recent Posts